2001 yılından bu yana lojistik sektöründe olan DESTEK Antrepo merkezi Erenköy Gümrüklerine 4 km. uzaklıkta, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ndedir. Yaklaşık 6,000 m2 lik antrepo alanı ile müşterilerine gümrüklü depolama hizmeti vermektedir. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içinde, sektöründe kendine saygın bir yer edinmeyi başaran firmamız faaliyetlerini genişleterek devam etmektedir. Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde olması ile çevreyolu ve bağlantı yollarıyla rahat ulaşım imkanı ve sevkiyat kolaylığı sağlayan bir konuma sahiptir.

2000 li yılların başında faaliyete geçtiğimiz antrepo sektöründe hizmet kalitesini deneyimli kadrosu ve müşterilerden aldığı güven ile sürekli ileriye taşımıştır.

Serbest depolama alanları konusunda da firmalarına destek olan firmamız müşterilerine sorunsuz ve zaman kaybı olmayan bir hizmet sunmaktadır

Çalışmış olduğu firmaları sadece müşteri olarak görmeyip, yapılan bir iş ortaklığı düşüncesiyle hareket etmektedir.

Destek Antrepo Hizmetleri olarak yarattığımız farkın en önemli kısmının verdiğimiz hizmetten kaynaklandığının bilinci ile tercih sebebi olmamız için verdiğimiz hizmetin kalitesini bozmadan ve sektörün yeniliklerini de katarak artırmayı hedeflemektedir.